Apartamenty Katarynka to 5 apartamentów urządzonych w klimatycznym stylu. Wyposażenie pozwala na komfortowe korzystanie z uroków pobytu w Bydgoszczy.

W każdym apartamencie znajdują się:
  • w pełni wyposażony aneks kuchenny: lodówka, kuchenka, ekspres do kawy, mikrofalówka;
  • część wypoczynkowa;
  • łazienka z nowoczesną kabiną prysznicową.
Dodatkowo apartamenty wyposażone są w:
  • telewizory z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej;
  • bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu
  • zestaw do prasowania;
  • suszarkę do włosów;
  • sejf.

W apartamentach znajduje się dostępna dla Gości pralka.
W cenę apartamentów wliczony jest serwis sprzątający trzy razy w tygodniu.

Apartament nr 1

Znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z dwóch pokoi: pokoju wypoczynkowego z rozkładaną sofą oraz oddzielnej sypialni z dwuosobowym łóżkiem. Apartament dysponuje w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. łazienką z kabiną prysznicową oraz drugiego osobnego WC. Widok z okna rozpościera się na dziedziniec.

Apartament nr 2

Znajduje się na pierwszym piętrze, składa się z dwóch pokoi: pokoju wypoczynkowym (stół z krzesłami i kącik narożnikowy z rozkładaną sofą), oddzielnej sypialni z dwuosobowym łóżkiem; w pełni wyposażonego aneksu kuchennego, łazienki z nowoczesną kabiną prysznicową oraz garderoby. Widok z okna rozpościera się na malowniczą Starówkę.

Apartament nr 3

Apartament, znajduje się na drugim piętrze. Posiada pokój wypoczynkowy, wyposażony w rozkładaną sofę, połączony z wnęką sypialnianą z łóżkiem o szerokości 120 cm, a także w pełni wyposażony aneks kuchenny z łazienka z nowoczesną kabiną prysznicową. Widok z okna rozpościera się na dziedziniec.

Apartament nr 4

Z widokiem na Stary Rynek, usytuowany na drugim piętrze. Do dyspozycji oddajemy pokój wypoczynkowy z rozkładaną sofą, połączony z oddzielną, zamykaną wnękę z dwuosobowym łóżkiem, w pełni wyposażony aneks kuchenny, łazienkę z kabiną prysznicową oraz garderobę.

Apartament nr 5

Znajduje się na poddaszu, z widokiem na Stary Rynek. Apartament składa się z pokoju wypoczynkowego (stół z krzesłami i rozkładana sofa), sypialni z dwuosobowym łóżkiem na antresoli, w pełni wyposażonego aneksu kuchennego, łazienki z kabiną prysznicową oraz garderoby.

Zarezerwuj apartament lub po prostu skontaktuj się z nami